Mobilefest 2023 başlıyor

Mobilefest İrtibat Teknolojileri Fuarı ve Konferansı için geri sayıma geçildi. Aktiflik, 26 Ocak ile 28 Ocak 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek. İşte ayrıntılar.

ExpoHIS(HIS Fuarcılık Hizmetleri Ltd. Şti.) öncülüğünde gerçekleştirilen ve her yıl büyük ilgi gören Mobilefest İrtibat Teknolojileri Fuarı ve Konferansı için takvim belirli oldu. 26 Ocak ile 28 Ocak 2023 tarihleri ortasında gerçekleştirilecek aktifliğe her yıl olduğu üzere yeniden ağır iştirakin olması bekleniyor. 200’ü aşkın firma ve 10 bini aşkın ziyaretçinin katılması beklenen Mobilefest 2023 için destekçiler ortasında Hizmet İhracatçıları Birliği (HİB), Haberleşme Teknolojileri Kümelenmesi (HTK) ve Yazılım Sanayicileri Derneği (YASAD) yer alıyor.

FutureTechs Start Up Fuarı da düzenlenecek

Mobilefest kapsamında birbirinden farklı etkinlikler ve fuarlar da düzenlenecek. Bunlardan en kıymetlisi ise FutureTechs Start Up Fuarı, Garanti BBVA’nın ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek aktiflik şenliğin bir kesimi olacak. Üstelik iştirakçiler için kapsamlı devlet teşvikleri de tanıtılacak. Böylelikle Türk yazılım ve bilişim firmaları yüzde 60 oranında devlet dayanaklarından yararlanarak daha fazla gelişim kaydetme imkanı bulacak.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu