Ocak 2023 için en iyi 5 oyna kazan (P2E) kripto oyunu!

Kripto para kesimi büyümeye devam ettikçe, kripto tabanlı oyunlar, bilhassa kripto madenciliği yapma imkanı yahut dileği olmayanlar için, tıpkı vakitte kripto para kazanırken insanların eğlenmesi için giderek daha tanınan yollardan biri haline geldi.

Ocak 2023 için en uygun 5 oyna kazan (P2E) kripto oyunu!

Yeni yılın açılış ayı süratle yaklaşırken Finbold, Ocak 2023’te rastgele bir kripto para ünitesi ve oyun meraklısının yapılacaklar listesine girmesi gerekenleri bulmak için birden fazla kripto oyun projesini tahlil etti.

Gods Unchained

Çevrimiçi fantezi sıra tabanlı strateji oynaması fiyatsız ve kazanması için oynaması (P2E) blok zinciri ticaret kart oyunu olan Gods Unchained ( GODS ) , kullanıcıların rekabet etmesine imkan tanıyan, gerçek dünya pahası olan değiştirilemez jetonlu ( NFT ) kartlara sahiptir. Kazanın ve daha sonra oyun pazarında takas edebilecekleri kartları toplayın.

Ethereum ( ETH ) platformu üzerine inşa edilen Gods Unchained, mükafatları toplamak için mahallî GODS tokenini staking’e de imkan tanır. 15 Aralık’ta oyun, En Yeterli Kart Oyunu ve En Âlâ Strateji Oyunu kollarında iki Polkastarter GAM3 Mükafatı (Web3 oyun sanayisinin ‘Grammy’leri’ olarak anılır) kazandı.

Tamadoge

Kendisine ‘dogecoin ( DOGE )’ ismini veren yakın vakitte piyasaya sürülen Tamadoge ( TAMA ), oyuncuların paralarını basabilecekleri, üretebilecekleri ve savaşabilecekleri bir platform sunmak için göğüs paralarının popülaritesini kazanarak oyna konseptiyle birleştiriyor. ‘Tamaverse’te evcil hayvan edin, liderlik tablolarında tırmanın ve mükafatlar kazanın.

Oyun şu anda beta satış basamağında ve kripto tahlil platformu GenX Analytics’e nazaran topluluğu, NFT yardımcı programıyla çalışanlar ortasında en güçlülerinden biri olarak oylandı.

Sandbox

Bir metaverse oyna-kazan tecrübesi deneyimi olan The Sandbox ( SAND ), Kasım 2021’de Ethereum blok zincirinde başlatılan alfa sürümünden bu yana güçlü bir halde ayakta duran, bu alana yeni gelenlerden çok uzak. oyunlar oluşturun ve bunlardan para kazanın, ayrıyeten oburlarının projeleriyle etkileşime geçin.

Bunun da ötesinde, Sandbox geliştirme takımı tertipli olarak yarışlar, çekilişler ve oyuncuların katılarak eğlenebileceği ve son tatil temalı Dönem Tebrikleri ödül serisi de dahil olmak üzere çeşitli bedelli mükafatlar kazanabileceği çekilişler düzenlemektedir.

Kıymıklar Diyarı

Ekibi tarafından ‘yeni kuşak koleksiyonluk kart oyunları’ olarak isimlendirilen bir öbür kripto tabanlı fantezi kart oyunu olan Splinterlands, halka açık Hive blok zincirini temel alır ve kullanıcıların savaşta birbirleriyle yüzleşmesine, skor tablolarında yer almasına ve Dark’ı toplamasına imkan tanır. Daha sonra alınıp satılabilen Energy Crystal ( DEC ) belirteçleri.

Aralık ortasında, Splinterlands geliştiricileri, kullanıcıların yönetişim ve ödemede kullanılan Splintershard ( SPS ) belirteçlerini alabilmelerine ek olarak, kullanıcıların incelenmemiş tapu NFT’leri karşılığında evvelden edinilmiş arazi taleplerini kullanmalarına imkan tanıyan değerli bir dönüm noktası güncellemesi yayınladı.

Yabancı Dünyalar

Ethereum, BNB Zinciri ve WAX ​​( WAXP ) blok zincirlerinde çalışan merkezi olmayan bir metaverse’de oynaması fiyatsız bir sanal dünya, strateji oyunu ve maceranın bir kombinasyonu olan Alien Worlds, lokal Trilium için misyonlar, madencilik oyunları ve müsabakalar içerir ( TLM ) para ünitesi.

Ekim ayında Alien Worlds, oyuncuların kendi topluluklarını yönetmelerine, dijital varlıkları kendi hazineleri içinde düzenlemelerine ve birbirleriyle işbirliği yapmalarına müsaade vermek için Planetary Syndicates isimli oyun içi merkezi olmayan otonom tertipleri (DAO’lar) başlattı.

Çözüm

Finbold’un daha evvel bildirdiği üzere, kripto ve metaverse oyunları 2022’nin üçüncü çeyreğinde 1,3 milyar dolar finansman almıştı . Ayrıyeten, sadece Kasım ayında bu oyunlar 320 milyon dolardan fazla para toplayarak FTX dahil elverişsiz şartlar karşısında sanayinin gücünü gösterdi.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Başa dön tuşu