SafeMoon 2023 için iyi bir yatırım mı?

Bir Binance Smart Chain ( BSC ) tokeni olan merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeni SafeMoon V2’nin ( SFM ) pahası, 2022’de çeşitli skandallarla karşı karşıya kaldıktan sonra genel kripto piyasasına paralel olarak yıla olumlu başladı.

SafeMoon 2023 için güzel bir yatırım mı?

Ekosistem, Aralık 2021’deki V2 yükseltmesi üzere bir fiyat rallisi için mümkün bir katalizör olarak ağ geliştirmeye odaklandı. Yükseltme, kripto para ünitesinin kalitesini, güvenliğini ve erişilebilirliğini artırmayı amaçlıyordu.

Bununla birlikte, ağ, madeni parayı onaylayan birkaç ünlünün yanı sıra yöneticileri, yatırımcıları tokenlerini tutmaları için manipüle etmekle suçlayan birkaç dava ile karşı karşıya kaldı. Yatırımcılar satmamaya teşvik edilirken, ünlü etkileyicilerin varlıklarını sav edilen bir ” pompa ve boşaltma ” planıyla sattığı bildirildi.

Başka bir davada SafeMoon, Menkul Değerler ve Borsa Komitesi ( SEC ) düzenlemelerine uygun olarak menkul değer olarak etiketlememekle birlikte tokenleri yasa dışı bir formda satmakla suçlanıyor.

SafeMoon fiyat analizi

SFM fiyat tahlili, baskı vaktinde tokenin günlük yaklaşık %0,5’lik artışla 0,0002602 $’dan süreç gördüğünü gösteriyor. Yılbaşından bugüne, SafeMoon %7’nin üzerinde arttı.

SafeMoon yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

SafeMoon’un yatırım potansiyeli

SFM’nin bir yatırım eseri olarak potansiyelini belirlemek, geçen yılki ağ tartışmaları göz önüne alındığında zordur. Bilhassa, ağ istikrar yaşarsa, yatırımcılara 2023’te token’a inanç ve genel inanç sunabilir.

Bu ortada varlık, yatırımcıları hayranlarının varlıklarını satmak yerine ellerinde tutmalarını sağlayan özgün konsepti konusunda ikna etmek için mevcut boğa koşusundan yararlanabilir.

Tartışmalara karşın, SafeMoon’un şimdi sağlam gerçek dünya kullanım durumlarına ulaşamadığını belirtmekte yarar var. Bu, varlığın gelecekteki fiyat hareketini etkileyebilecek bir ögedir.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Başa dön tuşu