Samsung’un TikTok ve Instagram Kullanılan Yeni Buzdolabı Duyuruldu

İlerleyen teknolojinin her alanda kendini gösterdiğine hepimiz şahit oluyoruz. Bunun bir örneği de kendi ekranlarına sahip buzdolapları olduğunu söyleyebiliriz.. Lakin Samsung bunu daha da ileriye taşımışa benziyor. İşte ayrıntılar.

Yeni yılın birinci haftası başlayacak olan CES 2023 aktifliği öncesi Samsung, en yeni teknolojilerle donattığı buzdolabını tanıttı. Samsung’un bu yeni buzdolabı, görüntü izlemek, SmartThings uyumlu akıllı konut aygıtlarını denetim etmek, notlar yazmak, tanımlara bakmak yahut aile fotoğraflarını görüntülemek için kullanılabilen dev bir 32 inç dokunmatik ekrana sahip.

İleri teknolojilerle geliştirdiği buzdolabının tanıtımını gerçekleştirdi. Samsung’un yeni buzdolabının bilhassa yeni jenerasyona hitap eden pek çok özelliği var. Bu özelliklerin yeni jenerasyon dahil herkesin konut aletlerine bakış açısını değiştireceğe benziyor. Akıllardaki soru bu teknoloji diğer hangi alanlarda yeniliklere taban hazırlamakta. Bizi neler bekliyor? Buzdolabı görüntü izlemek, SmartThings uyumlu akıllı konut aygıtlarını denetim etmek, notlar yazmak, tanımlara bakmak üzere günlük hayatı kolaylaştıracak pek özellik için kullanılabilen dev bir 32 inç dokunmatik ekrana sahip.

Bespoke Refrigerator Family Hub Plus ismindeki yeni buzdolabı, 5 Ocak 2023’ten itibaren Samsung’un ABD’nin Las Vegas kentindeki CES 2023 etkinliğinde tanıtılacak. Evvelki kuşak buzdolapları 21.5 inç ekrana sahip iken, yeni model ise tam 32 inç ekrana sahip.

Ayrıca bu buzdolabı, Samsung TV Plus uygulaması aracılığıyla ABD’de 190’dan fazla, Güney Kore’de ise yaklaşık 80 kanal izleme imkanı sunuyor. Mutfakta televizyonu nereye koysam kederine bir son getiriyor.

Ekran portre odaklı olduğundan Instagram, TikTok ve YouTube Shorts üzere hizmetler, dikey formatlı görüntüler için optimize edilmiş formda. Kullanıcılar ayrıyeten Samsung’un Bespoke Atelier uygulamasını üzerinde sanat yapıtlarını ve tabloları ekranda görüntüleyebilecek.

Bu Buzdolabı Google Fotoğraflar’ı Destekliyor

Bespoke Refrigerator Family Hub Plus, sahip olduğu SmartThings özelliği ile kullanıcıların başka bir IoT Hub’ı satın almasına gerek olmadan tam 6 SmartThings hizmeti sunuyor. Bunlar: 

  • SmartThings Energy
  • SmartThings Cooking
  • SmartThings Air Care
  • SmartThings Home Care
  • SmartThings Pet Care
  • SmartThings Clothing Deva

Bu son modelle birlikte Samsung, Google Fotoğraflar için de takviye eklemiş oldu, Samsung’un bundan evvelki Family Hub buzdolaplarında sırf OneDrive entegrasyonu mevcuttu. Ayrıyeten Güney Koreli firma temel besin eserlerinin tek tıkla sipariş edilebilmesi için Amazon Your Essentials entegrasyonuna da yer verdi.

Peki siz bu buzdolabına sahip olmak ister miydiniz? En çok hangi özelliğinden ötürü bu buzdolabını almak istersiniz

Kaynak: İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu