Steam’de bu hafta en çok hangi oyunlar satıldı? 

Dünya’nın en çok tercih edilen dijital oyun mağazası platformlarından biri olan Steam, 17- 24 Ocak tarihleri ortasında en çok satan oyunlarını açıkladı.

Steam tertipli olarak her haftanın tanınan oyunlarını ve en çok satan oyunlarını listelemeye devam ediyor.

Haftanın birinci sıradaki oyunu, liderliğini muhafazaya devam eden aksiyon oyunu Valve imali olan Counter-Strike Küresel Offensive oldu. Counter-Strike Küresel Offensive, oyuncular tarafından ağır ilgi gören ve FPS oyunları ortasında en çok tercih edilen oyunlardan biri olan rekabetçi bir oyun. Steam üzerinden fiyatsız olarak indirebileceğiniz bu oyunun farklı fiyatlı oyun paketleri de mevcut.

Steam listesinin bu hafta en çok satın alınan ikinci oyunu ise PUBG: BATTLEGROUNDS oldu. Aksiyon ve macera oyunu olan PUBG: BATTLEGROUNDS oyununu Steam’den fiyatsız indirebilirsiniz.

Listenin üçüncü sırasında ise %60 indirimli fiyatı ile 279,99 TL olan FIFA 23 yer almakta. Şimdi çıkış yapmamış ve Warners Bros. Games üretimi olan Hogwarts Legacy şimdi çıkış yapmamış olmasına karşın ağır ilgi görüyor. 699,00 TL fiyatı ile ön siparişte olan oyun listenin beşinci sırasında olmasıyla dikkat çekiyor.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu