Stories Untold artık ücretsiz!

Stories Untold, Epic Games Store kullanıcıları için sonlu bir müddetliğine fiyatsız oldu.

Stories Untold artık ücretsiz!

İlgilenenler Epic Games Store üzerinden giriş yaparak oyunu fiyatsız olarak edinebilir ve akabinde Epic Games Launcher aracılığıyla bilgisayarına indirebilir. Oyun 30 Mayıs’a kadar fiyatsız dağıtılacak.

Bir sonraki fiyatsız oyun da aşikâr oldu. RiME 23 – 30 Mayıs tarihleri ortasında Epic Games Store üzerinden fiyatsız indirilebilir olacak. Stories Untold’un Epic Games Store üzerindeki tanıtım yazısı:

Stories Untold, tipini büsbütün eşsiz bir hale getiren anlatıya dayalı bir deneysel macera oyunudur. Klasik yazılı macera, fare etkileşimi ve daha fazlasını kapsayan 4 kısa kıssa, “etkileşimli görsel öykü anlatımının fantastik ve heyecan verici bir örneği” olarak tanımlanan gizemli bir seçki haline getirilmiştir ve yayınlandığı günden beri geniş çapta olumlu yorumlar almaktadır.
 
Oyun; “bu yıl oynayabileceğiniz en heyecan verici ve eşsiz öykülerden birini” oluşturmak için 80’li yılların retro nostaljisini, klasik çeşitlere meydan okuyan yenilikçi, deneysel oynanışı ve tansiyonlu ruhsal endişeyi bir ortaya getiriyor.

Başa dön tuşu