Türk Telekom’a ‘Üstün Müşteri Hizmetleri Girişimi’ mükafatı

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal; “Türk Telekom olarak engelli vatandaşlarımıza özel olarak hayata geçirdiğimiz; Erişilebilir Hayat Taşınabilir Uygulamamızın kıymetli ödüllere layık görülmesinden gurur ve memnunluk duyuyoruz” dedi.

Türk Telekom’a ‘Üstün Müşteri Hizmetleri Girişimi’ ödülü

Türk Telekom’un engellilerin günlük hayatını kolaylaştıran “Erişilebilir Hayat Taşınabilir Uygulaması”, Küresel Business Excellence 2019’da “Üstün Müşteri Hizmetleri Girişimi” kategorisi mükafatına layık görüldü. Türk Telekom tarafından, engelliler için erişilebilirlik standartlarına uygun halde geliştirilen ve fiyatsız olarak indirilebilen uygulama içerisinde, “Para Tanıma, Panik Butonu, Pusula ve Vakitler, Yakınım Nerede, Görüntüye Altyazı Ekle, E-Kitap ve Neredeyim” üzere özellikler bulunuyor.

Ödülle ilgili değerlendirmelerde bulunan Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal; “Türk Telekom olarak tüm çalışmalarımızı, herkes için erişilebilir bağlantı prensibiyle sürdürüyoruz. Bu kapsamda engelli vatandaşlarımıza özel olarak hayata geçirdiğimiz; Erişilebilir Ömür Taşınabilir Uygulamamızın ödüllere layık görülmesinden büyük gurur duyuyoruz. Türkiye’nin başkan entegre operatörü olarak, hayatı kolaylaştıran uygulamalar geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Başa dön tuşu