Türk Telekom’dan ücretsiz Wi-Fi

Türk Telekom’un Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Kıraç, “İstanbul Havalimanı’nda en yüksek teknoloji sabit ve taşınabilir haberleşme şebekemize bağlanan yolcular, kaliteli ve süratli irtibat tecrübesi yaşıyor” dedi.

Türk Telekom’dan fiyatsız Wi-Fi

Türk Telekom, günlük 200 binden fazla yolcuya konut sahipliği yapan, dünyanın sıfırdan yapılan tek çatı altındaki en büyük yolcu terminali olan İstanbul Havalimanı’na dünyanın dört bir yanından gelecek konukların, burada çalışanların ve tüm ziyaretçilerin yararlanması için, İstanbul Havalimanı’na konumladığı 5 bine yakın erişim noktası ile, Türkiye’nin kapalı alandaki en büyük Wi-Fi şebekesini kurdu. Türk Telekom, abonesi olsun ya da olmasın herkesin yararlanabileceği WiFi hizmetini İstanbul Havalimanı’nın her köşesinde 1 saat fiyatsız olarak sunuyor.

İstanbul Havalimanı’nın dünyanın en büyük havalimanlarından biri olduğunu söyleyen Türk Telekom Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Kıraç, “Kullanıcıların internete istediği yerde, istediği vakitte ve istediği aygıttan erişmesini sağlıyoruz. Günlük 200 binden fazla ziyaretçiye konut sahipliği yapan İstanbul Havalimanı’ndaki yolcuların ve tüm konukların de WiFi internet hizmetinden faydalanmalarını amaçladık. Üstelik yolcular, uçuşları sırasında da uçak içindeki WiFi internet erişimlerine tekrar Türk Telekom sayesinde devam edebiliyorlar. WiFi noktalarımızı yeni işbirlikleri ve yeni itibar noktaları ile her geçen gün daha da zenginleştiriyoruz. İstanbul Havalimanı’nda külliyen fiber altyapıyla desteklenen en yüksek teknoloji sabit ve taşınabilir haberleşme şebekemize bağlanan yolcular, kaliteli ve süratli irtibat tecrübesi yaşıyor” dedi.

Türk Telekom, İGA Wi-Fi şebekesi üzerinden temas kuran kullanıcılara 1 saat fiyatsız internet erişimi sağlıyor. 1 saatlik fiyatsız kullanım sonrasında, kullanıcılar fiyatlı paket satın alabiliyor. Fiyatlı paket satın alma talebinde bulunan kullanıcılar, tüm gün kullanım yahut 2 saat kullanım paketi olmak üzere, 2 farklı paket opsiyonundan faydalanabiliyor.

Teknik takviye grubu ve davet merkezi 7/24 hizmet veriyor

Güçlü altyapısı üzerinden verdiği hizmetler sayesinde uçtan uca tahliller sunan Türk Telekom bu hizmetlerinin en verimli halde kullanılması için İstanbul Havalimanı’nda 7/24 teknik dayanak veren gezici bir de takım oluşturdu. İstanbul Havalimanı içerisinde Wi-Fi tişörtleriyle dolaşan takviye takım hem kiosk kullanımında hem de internet ilişkisinde kullanıcılara dayanak sağlıyor.

Başa dön tuşu