WWE 2K23 çıkış tarihi belli oldu

21 Ocakta çıkış tarihi sızdırılan WWE 2K23, resmi açıklama ile 17 Mart 2023 yılında çıkacağını resmen duyurdu. Böylece sızdırılan tarih doğrulanmış oldu.

Geçtiğimiz günlerde ALumia_Italia isimli kullanıcı tarafından yayınlanan iddaa da çıkış tarihinin 17 Mart olacağını ve bunun yanında oyun kapak fotoğrafını da yayınlamıştı daha sonra bu gönderiyi çabucak silen kullanıcı oyun severlerin gözünden kaçmamış ve bu iddaa süratlice toplumsal medya ve web sitelere yayılmıştı. 

WWE yeni oyunu WWE 2K23, yayıncısı olan 2K ve geliştiricisi olan Visual CONcepts tarafından yapılan açıklamaya nazaran 17 Mart 2023 tarihinde PC (Steam), Xbox Series, Playstation 4, Playstation 5 ve Xbox One birebir anda geleceği duyuruldu.

WWE şampiyonu John Cena 16 sefer şampiyonluğu nedeniyle WWE’nin superstarı olarak kabul gören Cena, 20. yıl kutlamak ismine WWE 2K23 kapağında yer alacak. Her WWE superstarın oyun kapağında yer alması ve bu yılın kapağında John Cena’nın superstar seçilip kapakta yer alması hakkında Cena bir basın açıklamasında şunları söyledi;

“Kariyerimin öyküsünü WWE 2K23 aracılığıyla sizlere anlatmak benim için büyük bir zevk. 2K, bu konsept ile WWE 2K serisini canlandırmak konusunda mükemmel bir iş çıkardı. Ben de WWE 2K23’ün kapağında bulunmaktan onur duyuyorum.”

Bunun yanında üretimci şirkette epey heyecanlı olduklarını ve kendilerini kanıtlamak istediklerini basın açıklamasında yer verdi.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu