Xiaomi ürünleri PTT şubelerinde

179 yıllık deneyimiyle Türkiye’yi geçmişten bugüne teknolojik yeniliklerle buluşturan Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ) ve Xiaomi markasının Türkiye’nin en büyük yetkili distribütörü olan TürkMi’nin yaptığı iş birliği kapsamında PTT’nin İstanbul, Ankara, İzmir ve Gaziantep şubeleri başta olmak üzere çeşitli vilayetlerdeki 100 şubesinde teknoloji standları kurulacak. Stantlarda başlangıçta Xiaomi markasının Redmi Go, Redmi 6A, Redmi 7, Redmi Note 7 model akıllı telefonları, Mi Band 3 akıllı saati, Mi 5000mAh ve Mi 10000mAh powerbankları satışa sunulacak.

Xiaomi eserleri PTT şubelerinde

Konuyla ilgili konuşan PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik ise şunları söyledi;

“Kurumumuz ile TürkMi ortasında yapılan işbirliği ile birlikte Xiaomi marka eserlerinin resmi Türkiye garantili satışı işyerlerimizde başladı. Eserlerin satışa sunulduğu işyeri sayımızın kısa mühlet içerisinde 100 noktaya ulaşmasını hedefliyoruz.”

İşbirliği hakkında konuşan TürkMi Genel Müdürü Onur Çon, “PTT ile hayata geçirdiğimiz iş birliğimiz kapsamında İstanbul, Ankara ve Gaziantep’teki şubelerinde TürkMi stantlarımızı açmanın memnunluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki beş ay içerisinde PTT’nin çeşitli vilayetlerdeki şubelerinde de TürkMi stantlarını faaliyete geçirerek, toplamda 100 noktaya ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

Başa dön tuşu