Xiaomi’nin Türkiye’de sattığı modele önemli erken erişim desteği geliyor!

Dünyanın dört bir yanında milyonlarca kullanıcıya sahip olan Xiaomi, tanınan taşınabilir işletim sisteminin en son sürümünü geçen haftalarda tanıttı. Lansmanda Xiaomi 13 serisinden sonra en dikkat çeken şey tabi ki MIUI 14 olmuştu.

Yeniden tasarlanmış kullanıcı arayüzü, güzelleştirilmiş performans, eksiksiz pil ömrü ve kullanıcı tecrübesini uygunlaştırmak için tasarlanmış birçok yeni özellik bu sürümle birlikte kullanıcılara sunulacak.

Türkiye’de satılan modele erken erişim desteği

MIUI 14’teki en dikkat cazibeli değişikliklerden birisi, daha çağdaş ve görsel olarak büsbütün elden geçirilen yine tasarlanmış kullanıcı arayüzü olacak. Yeni tasarım, yenilenen sistem uygulamaları, yeni üstün simgeler ve widget’lar içeriyor.

Ayrıca MIUI 14, telefonunuzun daha optimize çalışmasını sağlayan yeni bir “foton motoruna” sahip olarak çıkış yapacak. Xiaomi yeni arayüzlerini geliştirirken bu stil sistem performans kodlarını kullanan en büyük şirketlerden birisi. Çünkü firma MIUI 12.5 ve MIUI 13 için de bu türlü kodlar kullanmıştı.

Erken erişimden kastımız ise yeni MIUI 14 arayüzünün Xiaomi 12 Lite modellerine firma tarafından resmi olarak gönderilecek olması. Üstteki model ülkemizde de çok satılan akıllı telefonlardan birisi. MIUI 14 Beta Test Programı ve MIUI 14 Küresel, artık daha kısa müddette aygıtlar için yayınlanacak.

MIUI 14 Beta Test Programı, Xiaomi 12 Lite akıllı telefon kullanıcılarının Xiaomi’nin tescilli MIUI işletim sistemini test etmeleri ve hakkında geri bildirim sağlamaları için bir fırsat. Beta Test Programı, kullanıcıların MIUI 14’teki yeni özellikleri ve geliştirmeleri erkenden kullanabilmelerini sağlıyor. Xiaomi 12 Lite MIUI 14 Beta Test programına başvurmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Başa dön tuşu