Yandex’ten nöbetçi eczane sitesi

Daha evvel tanınan navigasyon uygulaması Yandex Navigasyon’a nöbetçi eczaneler özelliğini ekleyerek kullanıcılarına yardımcı olan Yandex, nöbetçi eczaneler hizmetinin kapsamını genişletiyor. Yandex, ağır ilgi gören bu özelliği navigasyon dışına da taşıyarak bir internet sitesi oluşturdu. Kullanıcılar www.yandexnobetcieczane.com internet sitesini hem masaüstü bilgisayarlarından hem akıllı telefonlarından görüntüleyerek nöbetçi eczane bilgisini öğrenebiliyor ve rota oluşturabiliyor.

Yandex’ten nöbetçi eczane sitesi

Yandex Navigasyon’a nöbetçi eczaneler özelliğini ekleyerek, kıymetli bir muhtaçlığı karşılayan Yandex’ten sıhhat konusunda kullanıcılarına dayanak olacak bir atak daha geldi. Yandex, ağır ilgi gören bu özelliğini, navigasyon ile birlikte farklı bir platforma da taşıyarak daha çok bireye kaliteli hizmetle yarar sağlamayı amaçlıyor.

Yandex Navigasyon uygulaması içerisinde, birinci basamakta Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir ve Kocaeli kentlerinde başlayan daha sonra 33 kentte daha hayata geçerek toplam 39 kentte etkin durumda olan nöbetçi eczane bilgileri, artık özel bir internet sitesi ile de kullanıcılara ulaşıyor. Yandex Navigasyon kullanıcısı olsun ya da olmasın isteyen herkes giriş yapması gerekmeden, kullanıcı bilgisi vermeden en yakındaki nöbetçi eczanelere ulaşabiliyor.

39 ilin nöbetçi eczane bilgileri yer alıyor

Kullanıcılar, site üzerinden bulundukları ili ve ilçeyi seçerek, nöbetçi eczaneleri haritada görüntüleyebiliyor. Seçilen nöbetçi eczanenin üzerine tıklayan kullanıcılar, eczanenin telefon, adres bilgilerine erişebiliyor ve eczane lokasyonuna çabucak rota oluşturabiliyor.

Açılan internet sitesinden 39 ilin nöbetçi eczanelerine ulaşmak mümkün. Listede şu vilayetler yer alıyor: İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Bursa, Antalya, Adana, Şanlıurfa, Tekirdağ, Diyarbakır, Gaziantep, Bingöl, Karaman, Mardin, Amasya, Bilecik, Uşak, Yalova, Çanakkale, Edirne, Aydın, Bartın, Samsun, Bayburt, Sakarya, Kütahya, Balıkesir, Manisa, Mersin, Bolu, Eskişehir, Muğla, Konya, Afyon, Denizli, Düzce, Kayseri, Isparta, Burdur.

Başa dön tuşu