Yeni nesil AirPods sızdırıldı!

Apple’ın kablosuz kulaklığı AirPods’un 3’üncü kuşak versiyonunun suya sağlam bir yapıda olması beklenirken gürültüleri önleyecek bir yapıda olması ise en dikkat çeken özelliği oldu. Apple’ın yeni jenerasyon kablosuz kulaklığı AirPods 3 ile ilgili birinci bilgiler gelmeye başladı.

Yeni jenerasyon AirPods sızdırıldı!

AirPods 2 ile kablosuz şarj dayanağına kavuşan AirPods’un, 3’üncü jenerasyon versiyonunda suya da sağlam bir yapıda olması bekleniyor. Tasarım olarak bir evvelki modelden epeyce farklı olması beklenen kulaklık AirPods 3 ya da AirPods Pro ismini taşıyacak.

2020 yılının birinci aylarında satışa sunulacak olan AirPods 3’ün en dikkat çeken özelliği ise gürültü tedbire teknolojisi olacak. Bu teknoloji sayesinde mevcut AirPods’larda yaşanan gürültü sıkıntısının önüne geçilecek.

Öte yandan AirPods’a gelmesi beklenen gürültü engelleme özellliği beraberinde yeni bir sorunu da getiriyor.

Gürültü tedbire teknolojisini kullanacak olan AirPods daha çok güç harcayacak ve bu da bataryanın daha kısa müddette bitmesine neden olacak. AirPods için hayati bir kıymete sahip olan batarya ömrünün kısalmasına yol açabilecek gürültü tedbire teknolojisini geliştirirken Apple’ın bu mahzuru nasıl aşacağı ise merakla bekleniyor.

Başa dön tuşu