Apple Music Tesla araçlarına gelebilir

Petersen Otomotiv Müzesi’nde yer alan bir Tesla aracında Apple Music takviyesi keşfedildi. Böylelikle Apple Music dayanağının kısa müddet içerisinde geleceği de ortaya çıktı.

Tesla Model S Long Range, Los Angeles’taki Petersen Otomotiv Müzesi’ndeki standın bir kesimi. Stant, şirketin geçmişinden araçları bir ortaya toplayıp teknolojisini keşfederken, bir aracın arayüzü Apple kullanıcılarının ilgisini çekti.

Tesla araçlarına Apple Music dayanağı mi gelecek?

ABetterTheater.com’un kurucusu Aaron Cash’in bir Tesla aracının içinden Twitter’da paylaştığı bir fotoğraf, ana arayüzün bir modülü olarak Apple Music simgesini gösteriyor.

İkinci bir resme baktığımızda ise kullanıcıları bir Apple Music hesabını muhakkak aygıtlara bağlamak için kullanılan active.apple.com adresine götüren bir QR kodunu görülüyor. Cash paylaşımında kelam konusu standın ziyaretçilerin içeride oturup özelliklerini denemelerine imkan sağlayacak formda düzenlendiğini ve bunun tam bir araçtan çok bir şov aracı olduğunu söyledi. Cash, halka açık bir sürüm yerine değiştirilmiş eser yazılımı çalıştırdığını da kelamlarına ekledi.

Sergideki görünüm, Apple Music’in gelecekteki bir güncellemede hala kartlarda olabileceği manasına gelebilir, lakin bunun nitekim olacağının garantisi olmadığjnın altını çizmekte yarar var. Gelecekteki bir Tesla güncellemesi için istenen bir özellik olsa da, Apple Music takviyesinden daha evvel de kelam edilmiş fakat eklenmemişti.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu