Disney+ abonelik ücretleri zamlandı

Disney+ Türkiye abonelik fiyatları için yeni artırım yapıldı. Yeni artırımlarla birlikte aylık abonelik fiyatı 64,99 TL’ye yükseldi. İşte ayrıntılar.

Haziran ayı itibariyle Türkiye pazarına giriş yapan Disney+ abonelik fiyatları zamlandı. Resmi olarak duyurulan artırım ile birlikte hem aylık hem de yıllık abonelik fiyatları yükseldi.

İşte Disney+ abonelik ücretleri

Zam öncesinde 34,99 TL olan aylık abonelik fiyatı artış sonrasında 64,99 TL’ye yükseldi. Böylelikle iki kata varan bir artışa gidilmiş oldu. Yıllık fiyatlar ise 349,90 TL’den 649,90 TL’ye yükseldi. Kullanıcıların aylık ve yıllık olarak satın alabileceği paketlerde yeni fiyatlar bugünden itibaren geçerli olmaya başladı. Mevcut abonelerin bir sonraki yenilemelerinde artırımlı fiyatlar geçerli olacak. Yeni üyeliklerde ise direkt yeni fiyatlar üzerinden süreç yapılacak. Marvel, Disney, Star Wars, Pixar ve National Geographic üzere içerikleriyle dikkat çeken platform, Türkiye’de yerli üretimlerle da muahede sağlamış durumda. En son Recep İvedik 7 ile anlaşan platform, Türkiye’ye yönelik yeni muahedeler yapılacağını da duyurdu.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu