Fortnite’ta John Wick için av başladı!

Epic Games tarafından geliştirilen ve 250 milyonu aşkın oyuncusuyla dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Fortnite, bugünlerde sinemanın karizmatik ve korkutucu suikastçısı John Wick’i konuk ediyor.

Fortnite’ta John Wick için av başladı!

Bugün başlayan Wick’in Başındaki Ödül Sonlu Periyodik Modu (SSM), kendine güvenen oyunculara heyecan dolu bir kapışmada yer alma fırsatı sunuyor. Wick’in Başındaki Ödül SSM’sinde gaye belli sayıda altın jeton toplayarak maçı kazanmak. Her oyuncu maça elinde birkaç jetonla başlayacak ve rakiplerini avlayarak onların da jetonlarını toplamaya çalışacak.

Fakat temkinli olmakta yarar var zira bir oyuncu sahip olduğu jeton sayısı arttıkça hareket ettiğinde yahut ateş açtığında haritada git gide daha fazla görünür olacak. En fazla jetona sahip olan birinci 3 oyuncu ise haritada ve pusulada daima görünecek. Bu modda her oyuncu 3 kere tekrar doğma hakkına sahip.

Son derece gergin ve heyecanlı geçecek bu özel modun mükafatları de özel. Wick’in Başındaki Ödül modunun vazifelerini yapan oyuncular Altın Jeton sırt süsü, Tek Atış şemsiyesi, Öcü kaplaması ve fazladan deneyim puanı üzere pek çok mükafatın sahibi olacaklar.

Ayrıca karizmatik suikastçıyı kendisiyle özdeşleşen ekip elbisesi içinde gösteren John Wick kıyafeti ve ona özel Bildiğin Balyoz kazması da an itibariyle oyun içi mağazadan satın alınabiliyor.

Başa dön tuşu