Keepnet Labs Türkiye’nin Ülke Müdürü Erdinç Balcı oldu

Türkiye siber güvenlik bölümünden yükselerek global muvaffakiyet yakalayan genç teşebbüslerinden İngiltere merkezli Türk şirket Keepnet Labs, Türkiye operasyonunu büyütmek üzere Ülke Müdürü durumuna Erdinç Balcı’yı getirdi.

Keepnet Labs Türkiye’nin Ülke Müdürü Erdinç Balcı oldu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Fakültesi mezunu olan Erdinç Balcı, mesleğine 2006 yılında TDATA Bilişim Hizmetleri’nde Bilgi Güvenliği Danışmanı olarak başladı. Balcı, Halkbank’ta Sistem Güvenliği Mühendisi vazifesiyle başladığı uzun soluklu ve başarılı meslek seyahatinde Bilgi Güvenliği Süreçleri Yöneticisi ve Siber Güvenlik Grup Yöneticisi olarak çalıştı. Bilgi Güvenliği alanında birçok sistemin idaresinde vazife alan Balcı, geçtiğimiz Temmuz ayından bu yana Keepnet Labs Ülke Müdürü misyonunu ifa etmekte.

Keepnet Labs Türkiye takımının başına Ülke Müdürü olarak geçen Erdinç Balcı’nın yanı sıra Ülke Satış Müdürü olarak Altan Fayda, Satış Yöneticisi Aygül Yoldaş, Teknik Takviye Mühendisi İbrahim Uçar katıldı. Türkiye’de siber güvenlik dalının yerli ve ulusal hissesini yükseltmek gayesiyle genişleyen Keepnet Labs grubuna ayrıyeten Tehdit Tespit, Proaktif Strateji Geliştirme ve Ar-Ge grubuna olmak üzere yedi kişi dahil oldu.

Keepnet Labs Türkiye takımını kıymetli isimlerle güçlendiren Erdinç Balcı’nın öncelikli maksatları ortasında finans kesimi başta olmak üzere çalışma hayatında kazandığı tecrübeyi Keepnet ile birlikte tüm kesimlere aktararak şirketin pazar hissesini artırmak geliyor. Ülkemizin siber güvenlik vizyonuna katkıda bulunmayı amaçlayan Balcı, istihdamın yanı sıra ülkemizin yerli ve ulusal Ar-Ge faaliyetlerini artırmayı; yeni teşebbüslerin pazar hissesini milletlerarası bilgi birikimiyle desteklemeyi öncül gayeler ortasında görüyor.

Başa dön tuşu