MediaMarkt’ta tatil kampanyası devam ediyor

23 Ocak 2020 tarihinde başlayan kampanya kapsamında yer alan indirimli eserler ortasında ise dizüstü bilgisayarlar, oyuncu Mouse ve kulaklığı, dev ekran TV ve akıllı telefonlar bulunuyor.

MediaMarkt’ta tatil kampanyası devam ediyor

Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, geçtiğimiz hafta okulların yarıyıl tatiline girmesiyle bir arada öğrencilere özel tatil kampanyasını başlatmıştı. Bu kampanya ile binlerce eserde avantajlı fiyat ve taksit avantajı sunan MediaMarkt, genç teknolojiseverler için kampanyasını bugün bir kere daha başlatıyor ve bunu yeni eserlerle birlikte daha da büyütüyor.

26 Ocak tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında karne armağanı bekleyen öğrencilere özel Logitech 402 Oyuncu Mouse 249 TL’den, G(ge) 332 Oyuncu Kulaklığı ise 299 TL’den satışa sunuluyor. Öğrencilerin en çok istediği ikramlardan olan akıllı telefonlarda da indirimler sunan MediaMarkt, bu kapsamda Apple iPhone XR 64 GB’ın fiyatını 5.899 TL’ye indirirken Alcatel 1T 7 inç tablet ikramlı TCL Plex akıllı telefonu ise 2.699 TL’den satışa çıkarıyor.

Televizyonlarda indirime ek taksit avantajı

Öğrenci konutlarının vazgeçilmez cümbüşlerinden olan sinema ve konsol oyunları üzere etkinlikler için televizyonlarda da indirimler başlatan MediaMarkt, bu kapsamda dev ekran televizyonlarda da fırsatlar sunuyor. Kampanya ile Grundig 123 ekran 4K UHD akıllı televizyon 2.999 TL’den satılırken tıpkı vakitte peşin fiyatına 12 taksit imkanı da bulunuyor.

Lenovo bilgisayarlarda yüzde 15 indirim

Kampanya ile birlikte öğrencilerin hem ders çalışmak hem de eğlenmek için kullanabileceği Lenovo Ryzen 7 işlemcili dizüstü bilgisayar 3.699 TL’den satılırken tüm Lenovo dizüstü bilgisayarlarda da yüzde 15 indirim bulunuyor.

Başa dön tuşu