Steep artık ücretsiz!

Ubisoft’un açık dünya ekstrem sporları oyunu Steep Uplay üzerinde kısa bir müddetliğine fiyatsız oldu. Oyunu oynamak isteyen kullanıcılar buradan ücretsiz kopyasını alabilir.

Steep artık ücretsiz!

Steep, 22 Mayıs’a kadar fiyatsız dağıtılacak ve bu tarihte evvel kütüphanenize eklerseniz oyun büsbütün sizde kalacak. Pekala oyunda hedefimiz nedir? Karların ebediyen taze olduğu, hareketin hiç bitmediği Alplerin muazzam açık dünyasını keşfet. 

Ücretsiz Alaska güncellemesi ile Amerika kıtasının zorluklarla dolu yeni bir diyarını dize getir. Dağlar keşfedilmeyi bekliyor. Donan, kuşan, yola koyul.

Dünyanın bu en görkemli dağlarını kayak, atlayış tulumu, snowbord ve yamaç paraşütüyle fethet. Tek başına yahut öteki oyuncularla dolaş, adrenalin yüklü mükemmel seyahatleri paylaş. 

Muazzam bir açık dünyada kendi rotalarını çiz, en uygunlarını arkadaşlarınla paylaş. Özgün ve mükemmel maceralarda, dağların hakimi olduğunu delille.

En çılgın performanslarını kaydet, toplumsal medyada paylaş. İlgili linke üstten ulaşabilirsiniz. Pekala ya siz Steep hakkında ne düşünüyorsunuz? Ubisoft bu sıralar oyunculara fiyatsız oyun dağıtmasıyla anılmakta. Bakalım ilerleyen vakitlerde Ubisoft bizlere daha ne sürprizler yapacak?

Başa dön tuşu