WhatsApp’tan bitcoin alma dönemi başladı

Bitci OTC servisi, 500.000 TL ve üzeri bitcoin ve alt koin alım satımlarında güvenliği ön plana çıkararak, rekabetçi bir hizmet anlayışı ile müşterilerine özel tahliller sunuyor.

WhatsApp’tan bitcoin alma periyodu başladı

Bitci borsasında listelenmiş bütün dijital para ünitelerini destekleyen OTC servisi, dünyanın neresinde olursa olsun kullanıcılarına resmî tatiller hariç 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyor. Bitci OTC servisi müşterileri, Telegram, Whatsapp, Discord ya da telefon ilişkisi üzere kendilerine özel olarak tasarlanan canlı bağlantı kanallarından alım-satım süreçlerini özel danışmanlarına aktarabiliyor. Bitci OTC tarafından verilen tekliflerin 30 saniye içinde kullanıcı tarafından kabul edilmesi durumunda, alım-satım süreçleri Bitci.com danışmanları tarafından gerçekleştirilip, kullanıcıların hesaplarına inançlı ve süratli biçimde aktarılıyor.

Kullanıcı tecrübesi ve küresel kullanıcı alışkanlıklarını temel alan bir sistem üzerine kurgulanan Bitci.com, bünyesinde barındırdığı kâr-zarar grafikleriyle de pazarda bir birincisi gerçekleştiriyor. Buna nazaran, bir koinden farklı vakitlerde farklı ölçülerde alım yapan Bitci.com kullanıcıları, site üzerinde yer alan kâr-zarar grafikleri sayesinde her alım satım sonundaki kâr yahut ziyanının toplamını Bitci.com’daki kasasında gerçekleşmiş kâr/zarar kısmında TL ve yüzde olarak görebiliyor. Tıpkı formda satış yapmayı düşünen kullanıcılar da satış süreci öncesinde elindeki koini o gün satarsa ne kadar kâr yahut ziyan etmiş olacağını da anlık olarak tahlil edebiliyor.

Başa dön tuşu