Xiaomi Mi Store Akasya indirimlerle açılıyor

Geçen yıl Türkiye’de resmi olarak faaliyetlerine başlayan Xiaomi, bu çalışmalar kapsamında iki yeni mağaza da açmıştı. Marka İstanbulForum ve Vadiİstanbul‘dan sonra üçüncü mağazasını Anadolu yakasındaki Akasya AVM‘de açmaya hazırlanıyor.

Xiaomi Mi Store Akasya indirimlerle açılıyor

Mağazanın açılışı ise 15 Haziran 2019 tarihinde yapılacak. Öteki iki mağazada olduğu üzere Mi Store Akasya mağazasında da açılışa özel indirim ve fırsatlar sunulacak. Bu yeni mağazanın açılışında telefon alan birinci 300 şahsa 5.000 mAh Powerbank armağan edilecek. Ayrıyeten seçili eserlerde yüzde 30’a varan indirimlerin de markanın hayranlarını beklediğini belirtelim. Yapılan kampanya ve indirimler 15-16 Haziran tarihleri ortasında 2 gün boyunca devam edecek. Yapılan indirim ve kampanyanın markanın evvelki mağazalarının açılışında uygulananlara nazaran biraz zayıf kaldığını da belirtelim. 

Mağaza açılışlarında kalabalık kuyrukların oluştuğunu belirterek sizleri Xiaomi‘nin Vadiİstanbul’da açılan birinci mağazasını anlattığımız görüntü ile baş başa bırakıyoruz:

Başa dön tuşu