DevFest İstanbul 11 Aralık’ta gerçekleştirilecek

İndir.com’un basın sponsoru olarak yer aldığı DevFest İstanbul 2022, 11 Aralık 2022 tarihinde gerçekelştirilecek. Aktiflik, UNIQ İstanbul’da yapılacak. İşte ayrıntılar.

İstanbul’da GDG İstanbul takımı tarafından düzenlenen ve klasik hale gelen DevFest İstanbul için geri sayım başladı. Son 2 yıldır pandemi nedeniyle online olarak gerçekleştirilen aktiflik, bu yıl fiziki olarak gerçekleştirilecek. Bu kapsamda çok daha geniş iştirakin olması bekleniyor.

Google Developer Groups(Google Geliştirici Grupları) 100 ülkede 555 kentte etkin olarak vazife yapan geliştirici topluluklarından birisi olan GDG İstanbul, DevFest İstanbul ismiyle klâsik hale getirdiği aktifliğini 4 farklı sahnede paralel olarak yapacak.

DevFest İstanbul 2022’de neler olacak?

4 farklı sahnede yapılacak oturumlarda 40’dan fazla yerli ve yabancı konuşmacı yer alacak. Aktiflik kapsamında ana hususlar ise taşınabilir, web, cloud, machine learning, AI olacak. Konuşmacıların bu alandaki tecrübelerini ve son gelişmeleri aktaracakları aktiflikte, iştirakçiler için de eşsiz tecrübeler, network ve bilgi imkanı sağlanacak. Aktifliğe 1500’ün üzerinde iştirakçi beklenirken konuşmacılar ortasında Lemi Orhan Ergin, Selin Tunç, Yusuf Sarıgöz, Mark Stephens, Elif Alım, Resul Caner Yıldırım, Damian Burke, Fatih Kadir Akın, Barış Yesugey yer alıyor.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu