Kurtlar Vadisi Netflix’e gelmeyecek

Kurtlar Vadisi’nin yeni kısımlarının Netflix’te yayınlanmaya başlayacağı tezine dizinin imalcisi Pana Sinema’dan açıklama geldi. Birkaç dönemdir rastgele bir kanalda yayınlanmayan dizinin yeni kısımlarının Netflix’e geleceği argümanını kesin bir lisanla yalanlayan fenomen dizi 16 yıllık bir tarihe sahip.

Kurtlar Vadisi Netflix’e gelmeyecek

Ayrıca 4 farklı sinema sineması de bulunan dizinin imalcisi Pana Sinema tarafından yapılan açıklamaya nazaran dizinin yeni kısımları Netflix’te yayınlanmayacak. Kelam konusu haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıklayan üretimci şirket bir gelişme olduğunda bunu paylaşacaklarının bilgisini de verdi.

Böyle Kurtlar Vadisi hakkında yapılan spekülasyonların da sonu gelmiş oldu. Netflix genelde kendi dizilerini çeken bir platform olduğundan esasen bu tezin temelsiz olduğu baştan bu yana muhakkaktı. Bilhassa Türkiye’de daha evvel tanınan olan dizilerin yeni kısımlarını çekmek Netflix’in biçimine uygun bir çalışma değil. Lakin platformun rakiplerinden olan BluTV, misal bir çalışmayı Behzat Ç için yaptı. Misal bir durum yeteri kadar ilgi çekmediği için TV yayın hayatı sona eren Jet Sosyete dizisi için de hayata geçirildi. Dizi PuhuTV’de yeni kısımlarıyla bir arada yayınlanacak. Lakin Netflix bugüne kadar bu şekil bir çalışma yapmadı.

Başa dön tuşu