Realme 10 Pro+ resmi görselleri paylaşıldı

Teknoloji dünyasının başarılı isimlerinden Realme, ilerleyen devirlerde Realme 10 Pro serisi akıllı cep telefonlarını sunacak.

Tanıtım aktifliğine kısa bir mühlet kala şirket, Realme 10 Pro+ modelini kullanıcıların beğenisine sundu. Realme markası gelecekteki hafta Realme 10 Pro serisinde yer alan akıllı cep telefonların tanıtımını gerçekleştirecek. Çin merkezli şirket, lansmana kısa bir vakit kala Realme 10 Pro+ modelinin resmi basın görsellerini sundu. Tıpkı vakitte aygıtın ekran özellikleri hakkında da bilgi verildi. Kelam konusu bu akıllı aygıtta 120 Hz yenileme suratına sahip olan OLED ekran yer alacak. Aygıtın ekran paneli göz yorgunluğunu en az düzeye düşürecek özelliklere sahip olduğu belirtildi. Tıpkı vakitte 1.5 metre yükseklikten düşmeye karşı sağlam temperli, yüksek dirençli cam ile çok daha korunaklı olacağı belirtildi.

Arka panel detayları

Cihazların tanıtım görsellerinde Realme 10 Pro+’ın art paneline ilişkin manzaralarda bulunuyor. Bu noktada aygıtın Honor 70 ile epey emsal bir yapısı olduğu görülüyor. Realme bünyesinde yer alan dizayncıları tarafından belirtildiği üzere, aygıtlar hiperuzay tünelleri konseptinden ilham alınarak tasarlanmıştır. Bilhassa art panele vuran ışık dinamik bir halde üç boyut tesiri yaratıyor.

Çin merkezli teknoloji şirketi Realme, geçtiğimiz günler içerisinde Realme 10 4G modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. Serinin daha üst modelleri ise bir hafta sonra sunulacak. Çeşitli ayrıntıları ortaya çıkan yeni Realme 10 Pro serisinin tanıtımı 17 Kasım günü Çin’de gerçekleşecek. Lansman gününe kadar aygıtlar hakkında daha ayrıntılı bilgilerin elde edilmesi bekleniyor.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu