Vertiv İş Ortağı Programı ile kanal stratejisini hızlandırıyor

Vertiv, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki (EMEA) kanal bayi ve distribütörlere yönelik bağlılığı gösterme maksadıyla oluşturulan yeni bir teşvik planı, yenilenmiş iş ortağı portalı ve zenginleştirilmiş portföy halinde üç ana teşebbüsü içeren geliştirilmiş Vertiv İş Ortağı Programı’nı (VPP) duyurdu.

Vertiv İş Ortağı Programı ile kanal stratejisini hızlandırıyor

Vertiv İş Ortağı Programı, data merkezinde ve geniş kapsamlı BT ortamında süratle artan müşteri beklentilerini karşılamak ve aşmak için Vertiv’in süratle büyüyen iş ortağı ağına avantaj sağlıyor. Bu beklentiler ortasında hudut bilişim (edge computing), dijitalleşme ve öbür güçlü trendler dikkat çekiyor. Vertiv, hudut bilişimin en önemli dört kullanım alanını belirlemek ve iş ortağı ekosistemi için en açık ve süratli ticari fırsatları sunacak olan 5G ile aktifleştirilecek en olgun hadiseleri tanımlamak için geçtiğimiz yıl kapsamlı bir araştırmaya yatırım yaptı.

“Her cinste ve ölçekteki şirketin hudut bilişim, 5G ve dijitalleşmeyle ortaya çıkan yeni fırsatları benimsemesini sağlamak için kanal kritik ehemmiyet taşıyor.” diyen Vertiv EMEA Kanal Satış Yöneticisi Joachim Fischer, “Vertiv olarak yenilikçi kanal portföyümüzü büyütme yatırımlarımıza ek olarak, bayilerimizin başarılı olmalarını sağlamak için kanal stratejisini de hızlandırıyoruz. EMEA’da evreli olarak sunmakta olduğumuz yeni iş ortağı programı, ticari siyasetler ile birlikte kanala olan bağlılığımızın bir göstergesidir.” diye konuştu.

Vertiv İş Ortağı Programı’ndaki en değerli gelişmelerin başında, Yetkili ve Silver düzeyindeki bayilerin otomatik olarak bonus puan kazanmalarını ve bu puanları süratle nakde çevirmelerini sağlayan yeni EMEA Vertiv Teşvik Programı (VIP) geliyor. Teşvikler ile birebir vakitte Gold ve Platinum düzeyindeki bayiler de yeni indirimlere sahip oluyor.

Vertiv, bayilerin sisteme süratli bir halde kayıt olarak, varlık ve avantajlara çabucak ulaşabilmesi için Vertiv Partner Portalı’nı yine tasarladı. Portal, iş ortaklarının marifetlerini geliştirmelerine ve BT bölümündeki yetenek açıklarını kapatmaya yardımcı olmak için hazırlanmış çevrimiçi eğitim kursları da içeriyor.

Bayilerin başarılı olmasına yardımcı olacak araç ve teşviklerin yanı sıra Vertiv, özel kanal portföyünü geliştirmeye de devam ediyor. En yeni eklenti, Kasım 2018’de başlatılan bir seri uç nokta bilişim tahlilini tamamlayan Liebert GXT5 kesintisiz güç kaynağı (KGK) olarak öne çıkıyor. Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki (EMEA) kanal iş ortakları aracılığıyla çok çeşitli derecelendirmelerde mevcut olan Liebert GXT5, küçük ve mikro BT ortamları için sanayinin en tanınan online, çift çevirim KGK ailesinden birine yeni kabiliyetler ve pazara öncülük eden özellikler ekliyor. Yenilikçi teknoloji, tek bir kabinete monte KGK ile daha yüksek yoğunluklu aygıtlara sağlam, güç verimli güç sağlamak üzere tasarlandı. Gelişmiş güvenlik için ferdi olarak denetim edilen soketlere sahip olan Liebert GXT5, ağın uç noktasındaki karmaşıklığı kolaylaştırmak ve perakende, sıhhat, finansal hizmetler ve Sanayi 4.0 uygulamaları üzere birçok alanda meydana gelen büyük dönüşümleri desteklemek için uzaktan yönetilebiliyor.

Başa dön tuşu