Yarının Eğitimi Zirvesi’nde Monster Notebook özel ödülü

Dünyadan ve Türkiye’den eğitim ve teknoloji alanında uzman isimleri bir ortaya getiren dorukta konuşmacılar ortasında Kanada’dan University of Waterloo Lideri Prof. Dr. Feridun Hamdullahpur, Ontario Eyaleti Eğitim Bakan Yardımcısı Mary Jean Gallagher, Dubai’den Unilever Körfez Ülkeleri Genel Müdürü Cem Tarık Yüksel üzere isimler yer aldı.

Yarının Eğitimi Zirvesi’nde örnek öğretmenlere Monster Notebook özel ödülü

Eğitimcilere ilham olmak, âlâ uygulamaları keşfetmek ve eğitimin yarınlarını tasarlamak maksadıyla düzenlenen doruğun bu yıl ana teması Yarının Öğretmenleri oldu.

Türkiye genelinde eğitimde fark yaratan öğretmenleri ödüllendirmeyi amaçlayan Yarının Öğretmenleri Ödülleri’ne Türkiye’nin dört bir yanından yüzlerce öğretmen ve proje başvurdu. Müracaatlar ortasından seçilen ve örnek teşkil eden en güzel 10 proje ve öğretmene tepede mükafatları takdim edildi.

Projeleriyle birinci üçe girmeye hak kazanan öğretmenler Caner Sarıoğlu, Sezer Ortadağ ve Tuğba Harmankaya’ya özel ödül olarak ayrıyeten birer adet Monster Abra A5 Notebook ikram edildi. Başarılı öğretmenler mükafatlarını, Monster CEO’su İlhan Yılmaz’dan aldılar.

Ödül merasiminde konuşan Monster Notebook CEO’su İlhan Yılmaz çalışmaları ve emekleri için yarının öğretmenlerine teşekkür etti. Yılmaz konuşmasında hislerini şöyle tabir etti, “Teknoloji geleceğimizi şekillendiriyor lakin Monster Notebook olarak bizim en bedel verdiğimiz şey insan ve ben bunu fakat siz öğretmenlerimizin şekillendireceğine inanıyorum. Çocuklarımızın içerisinde zati en yüksek seviyede insanlık var, siz eğitimcilere düşen vazife bu insanlığı korumak. Teknolojiyle insanlığımızı kaybetmeyelim, lütfen daha da ileriye götürelim.”

Başa dön tuşu