Algoritma, 1 Şubat 2023 için Dogecoin fiyatını belirliyor!

Dogecoin’in ( DOGE ) 2022 ayı piyasası sırasındaki fiyat performansı, kripto sanayisinin önde gelen varlıklarının büyük çoğunluğundan değerli ölçüde daha güzeldi. XRP’den sonra göğüs coin, kripto paraların birinci 10 listesinde üçüncü sırada yer aldı.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Dogecoin fiyatını belirliyor!

Dogecoin tıpkı vakitte en değerli rakibi Shiba Inu’yu ( SHIB ) geride bıraktı. 2023’ün başından bu yana DOGE, bedeline 0,011 $ ekledi ve yatırımcılar, Şubat ayında tıpkı başlığın daha fazlasını umacaklar.

Kripto izleme platformundaki makine tahsili algoritmaları PricePredictions 30 günlük iddia, Dogecoin’in 31 Ocak 2023’te DOGE’nin yayınlanma anındaki bedelinden yaklaşık %2,5 artışla 0,0833 dolardan süreç göreceğini gösteriyor.

Dogecoin 30 günlük fiyat varsayımı. Kaynak: Fiyat Tahminleri

AI fiyat projeksiyonu, başkalarının yanı sıra hareketli ortalamalar (MA), izafi güç endeksi (RSI), hareketli ortalama yakınsama farklılığı (MACD) ve Bollinger Bantları (BB) üzere teknik göstergelere dayanmaktadır.

Dogecoin fiyat analizi

Mevcut durumda Dogecoin, günlük %5,5’ten az kayıpla, lakin geçen haftaya nazaran %3,69 artışla 0,08123 dolardan süreç görüyor.

Dogecoin yedi günlük fiyat varsayımı. Kaynak: Finbold

Şu anda, Dogecoin 0,091 Dolar’da bir dirençle karşı karşıya ve şayet fiyat durumun üzerine çıkarsa, varlık muhtemelen 0,1 Dolar’a gerçek bir yükseliş eğilimine girecek.

Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasından kar elde ettikten sonra, tokenin toplumsal medya platformunda bir ödeme seçeneği olarak entegre edildiğine dair orjinal varsayım yerine getirilirse, daha fazla fiyat artışı görebilir, lakin şimdilik bu spekülasyon olarak kaldı.

Başka yerlerde, topluluk oburlarının yanı sıra Libdogecoin, Dogecoin Standard ve GigaWallet üzere yeni eserlere odaklandığından, Dogecoin yükseliş eğilimi gösterebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Başa dön tuşu